Hallituksen yhteystiedot


Sähköposti piirin hallitukselle:

helsinki@senioripiiri.fi⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠




Senioripiirin hallitus 2022


PUHEENJOHTAJA 2021

Leena Söder, p 040 834 5003, leena.soder(at)gmail.com


PIIRIHALLITUKSEN JÄSENET 2022


HAAGAN KANSALLISET SENIORIT RY Kaino Di Silvestre 
kainodi53@gmail.com 
040 734 6264 



ITÄ-HELSINGIN SENIORIT RY Tuula Karhumäki 
Tuula.karhumaki@kolumbus.fi sihteeri 
040 530 8339 



KAAKKOIS-HELSINGIN SENIORIT RY Pirjo-Liisa Kangasniemi
pirjo-liisa.kangasniemi@elisanet.fi 
050 559 3172



KANTA-HELSINGIN KANSALLISET SENIORIT RY Pirjo Venäläinen 
kantahelsinki.seniorit@gmail.com tiedotus ja verkkosivut 
040 546 0344 



KESKI-HELSINGIN SENIORIT RY Jouni Lehtivaara 
jouni.lehtivaara@pp.inet.fi 
050 592 2045



KOILLIS-HELSINGIN SENIORIT RY Marja-Leena Hassinen 
marjaleenahassinen@gmail.com koulutus ja kansio 
040 0013 123 



KÄPYLÄN SENIORIT RY Raija Anttila 
raija.m.anttila@kolumbus.fi kokouspaikat 
040 705 0204 



LAUTTASAAREN KANSALLISET SENIORIT RY Orvokki Willberg 
orvokki.willberg@kolumbus.fi
040 529 6292 



LÄNSI-HELSINGIN SENIORIT RY Pirjo Harjula 
iloinenvaris@gmail.com 




MUNKINSEUDUN SENIORIT RY Arja Nissinen 
ahnissinen@gmail.com
050 5484975 



POHJOIS-HELSINGIN KANSALLISSENIORIT RY Markku Salimäki 
mantynen.salimaki@kolumbus.fi 
050 383 7385 



TÖÖLÖN KANSALLISET SENIORIT RY Harriet Kervinen 
harriet.kervinen@luukku.com 
050 322 3517



verkkosivut, Pirjo Venäläinen
jäsenrekisteri, Leena Tanner


Piirin edustukset 2021


Helsingin Eläkeläisjärjestöt HEJ ry, Pirjo Venäläinen

Helsingin vanhusneuvosto . Pirjo-Liisa Kangasniemi, 050 559 3171 pirjo-liisa.kangasniemi(at)elisanet.fi

Kansallisen senioriliiton hallitus 2021-
Olavi Nieminen

Senioriliiton liittovaltuusto 2021-2023
Paula Kemppainen
Leena Söder
Markku Salimäki






Piirin tietosuojaseloste

Piirin jäsenrekisterivastaava on Leena Tanner (yhteystiedot hallituksen taulukossa).